Blog kulinarny

First name
Przez żołądek
Organization
Przez żołądek do serca
Location
Warszawa
About me
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog gastronomiczny tworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i wykupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy też artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!